Views attach (6.x-2.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Category
pt: Categoria

en: Default
pt: Padrão

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Profile
pt: Perfil

en: Replacement tokens
pt: Tokens para substituição

en: Node content
pt: Conteúdo do node

en: Profile settings
pt: Configurações de perfil

en: Display the view as a part of a user profile.
pt: Exibir a view como parte do perfil de um usuário.

en: Display the view as part of a node's content.
pt: Exibir a view como parte do conteúdo do node.

en: Node content settings
pt: Configurações do conteúdo do node

en: Build modes
pt: Construir modos

en: Show title
pt: Mostrar título
