Views attach (6.x-2.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Profile
tr: Profil

en: Node content
tr: Düğüm içeriği
