Views attach (6.x-2.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Profile
uk: Профіль

en: Replacement tokens
uk: Замінники

en: Node content
uk: Вміст матеріалу

en: Profile settings
uk: Параметри профілю

en: Show title
uk: Показувати заголовок
