Views attachment block (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Admin
da: Administration

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
da: Optræder som blokkens navn under administration > opbygning > blokke

en: Block admin description
da: Beskrivelse til blokadministration
