Views attachment block (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Views
es: Vistas

en: Admin
es: Administrar

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
es: Esto aparecerá como nombre de este bloque en Administrar > Contrucción del sitio > Bloques.

en: Block admin description
es: Descripción del bloque de administración
