Views attachment block (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Views
et: Vaated

en: Admin
et: Administraator

en: Block admin description
et: Ploki kirjeldus haldurile
