Views attachment block (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Views
eu: Bistak

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Block admin description
eu: Kudeaketa Blockaren deskribapena
