Views attachment block (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Views
hu: Nézetek

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
hu: Ez lesz a blokk neve az <em>adminisztráció >> webhelyépítés >> blokkok</em> oldalon.

en: Block admin description
hu: Blokk adminisztrációs leírása
