Views attachment block (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Views
ro: Vizualizări

en: Admin
ro: Administrator

en: Block admin description
ro: Descrierea administrativă a blocului
