Views attachment block (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Views
tr: Görünümler

en: Admin
tr: Yönetim

en: Block admin description
tr: Blok yönetimi açıklaması
