Views attachment block (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Views
uk: Види

en: Admin
uk: Адмін

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
uk: Це буде відображатися як назва блоку в розділі Керування >> конструкція >> блоки.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для адміністратора
