Views attachment block (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Admin
ca: Administrador

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
ca: Això apareixerà com el nom del bloc a administració >> construcció del lloc web >> blocs.

en: Block admin description
ca: Descripció a l'administració de blocs
