Views attachment block (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Views
fi: Näkymät

en: Admin
fi: Ylläpito

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
fi: Detta kommer att synas som namnet på detta block under Administrera >> Uppbyggnad >> Block.

en: Block admin description
fi: Lohkon kuvaus ylläpidossa
