Views attachment block (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Views
he: היבטים

en: Admin
he: מנהל

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
he: זה יופיע כשם בלוק זה בניהול >> בניית אתרים >> בלוקים.

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול
