Views attachment block (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Block settings
pt: Configurações do bloco

en: Admin
pt: Administrar

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
pt: Estas informações aparecerão como nome do bloco em >> construção do site >> blocos.

en: Block admin description
pt: Descrição administrativa do bloco
