Views attachment block (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Views
sv: Vyer

en: Admin
sv: Administrera

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
sv: Detta kommer att synas som namnet på detta block under Administrera >> Uppbyggnad >> Block.

en: Block admin description
sv: Beskrivning för administrering av block
