Views attachment block (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Block settings
fr: Paramètres du bloc

en: Views
fr: Vues

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
fr: Ceci apparaîtra comme nom de ce bloc dans administrer >> construction du site >> blocs.

en: @view: @display
fr: @view : @display

en: Block admin description
fr: Description pour l'administration des blocs
