Views attachment block (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Views
gl: Vistas

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
gl: Esto aparecerá como o nome deste bloque en administración >> construcción do sitio >> bloques.

en: Block admin description
gl: Descrición do bloque de administración
