Views attachment block (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Views
ja: ビュー

en: Admin
ja: 管理者

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
ja: 入力内容は、このブロックの名前として "管理 >> サイトの構築 >> ブロック" ページに表示されます。

en: Block admin description
ja: ブロック管理用の説明
