Views attachment block (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Views
ru: Представление

en: Admin
ru: Администратор

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
ru: Это будет отображаться как название блока в разделе Управление >> конструкция >> блоки.

en: Block admin description
ru: Описание блока для администратора
