Views attachment block (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Admin
sk: Administrátor

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
sk: Toto sa zobrazí ako meno tohoto bloku v administrácia >> prvky webu >> bloky.

en: Block admin description
sk: Popis bloku v administrácií
