Views attachment block (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Block admin description
bo: ལྷུ་ལག་དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད
