Views attachment block (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Views
id: View

en: Admin
id: Administrator

en: Block admin description
id: Deskripsi blok untuk admin
