Views attachment block (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: Views
pl: Widoki

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
pl: Nazwa bloku na stronie zarządzaj >> budowa witryny >> bloki.

en: Block admin description
pl: Opis bloku na stronie zarządzania blokami.
