Views Type Block (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
