Views Type Block (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Pages
da: Sider

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: none
da: ingen

en: edit
da: redigér

en: Theme
da: Tema

en: Active
da: Aktiv

en: Block
da: Blok

en: Module
da: Modul

en: PHP code
da: PHP kode

en: Block ID
da: Blok ID

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Edit link
da: Redigér-link

en: exposed
da: blotlagt

en: Views Block
da: Views blok
