Views Type Block (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Throttle
dz: མར་ཕབ།
