Views Type Block (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Views
he: היבטים

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Module
he: מודול

en: Delta
he: דלתא

en: Throttle
he: מצערת

en: Cache
he: מטמון

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: exposed
he: חשוף
