Views Type Block (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Cache
hy: Քեշ
