Views Type Block (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: edit
jv: sunting

en: Views
jv: View

en: Theme
jv: Tema

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Module
jv: Modul

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
