Views Type Block (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: edit
nn: endre

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Throttle
nn: Begrensing
