Views Type Block (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Views
oc: Vistas

en: Theme
oc: Tèma

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Module
oc: Modul

en: Delta
oc: Dèlta

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: PHP code
oc: Còde PHP

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: exposed
oc: expausat
