Views Type Block (6.x-1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
