Views Type Block (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: edit
pl: edytuj

en: Views
pl: Widoki

en: Theme
pl: Skórka

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Module
pl: Moduł

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: exposed
pl: udostępniony

en: Views Block
pl: Blok widoku

en: Exposes blocks as Views objects.
pl: Eksponuje bloki jako obiekty Widoków.
