Views Type Block (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Weight
fa: وزن

en: none
fa: هیچ

en: edit
fa: تدوین

en: Views
fa: نماها

en: Region
fa: ناحیه

en: Theme
fa: پوسته

en: Active
fa: فعال

en: Block
fa: قالبک

en: Module
fa: ماژول

en: Throttle
fa: بازدارنده

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش
