Views Type Block (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Pages
pt: Páginas

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: none
pt: nenhum

en: edit
pt: editar

en: Views
pt: Visualizações

en: Region
pt: Região

en: Theme
pt: Tema

en: Active
pt: Ativo

en: Block
pt: Bloco

en: Module
pt: Módulo

en: Throttle
pt: Acelerador

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Edit link
pt: Editar ligação

en: exposed
pt: expostos
