Views Type Block (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Module
sk: Modul

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: exposed
sk: odkrytý
