Views Type Block (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Pages
sv: Sidor

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: none
sv: ingen

en: edit
sv: redigera

en: Views
sv: Vyer

en: Theme
sv: Tema

en: Active
sv: Aktiv

en: Module
sv: Modul

en: Throttle
sv: Lastbegränsning

en: PHP code
sv: PHP-kod

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: exposed
sv: exponerad

en: Views Block
sv: Block för vy
