Views Type Block (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: மாற்று

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Theme
ta: தீம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Module
ta: கூடகம்

en: Throttle
ta: த்ரோட்டில்

en: Cache
ta: பதுக்ககம்
