Views Type Block (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: Throttle
ur: تھروٹل
