Views Type Block (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Pages
vi: Trang

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: none
vi: không có

en: edit
vi: sửa

en: Region
vi: Vùng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Active
vi: Hoạt động

en: Block
vi: Khối

en: PHP code
vi: Mã PHP

en: Edit link
vi: Sửa liên kết

en: exposed
vi: đã trình bày
