Views Type Block (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Views
az: Görünüşlər

en: Theme
az: Tema

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Module
az: Modul

en: Throttle
az: Drossel

en: Cache
az: Keş

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: exposed
az: məruz

en: Views Block
az: Görünüş Bloku
