Views Type Block (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: edit
be: рэдагаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: Theme
be: Тэма

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Module
be: Модуль

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Cache
be: Кэш

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
