Views Type Block (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: Theme
bs: Tema

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: PHP code
bs: PHP kod

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: exposed
bs: izložen
