Views Type Block (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Module
ca: Mòdul

en: Throttle
ca: Regula

en: Cache
ca: Memòria cau

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: exposed
ca: exposat
