Views Type Block (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Pages
fi: Sivut

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: edit
fi: muokkaa

en: Views
fi: Näkymät

en: Region
fi: Alue

en: Theme
fi: Teema

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Module
fi: Moduuli

en: Throttle
fi: Kiihdytys

en: Cache
fi: Välimuisti

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: exposed
fi: näytetty

en: Views Block
fi: Näkymälohko
