Views Type Block (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Value
fr: Valeur

en: Weight
fr: Poids

en: none
fr: aucun(e)

en: edit
fr: modifier

en: Views
fr: Vues

en: Region
fr: Région

en: Theme
fr: Thème

en: Active
fr: Actif

en: Block
fr: Bloc

en: Throttle
fr: Auto-régulation

en: PHP code
fr: Code PHP

en: Block ID
fr: ID bloc

en: Text to display
fr: Texte à afficher

en: Edit link
fr: Lien de modification

en: exposed
fr: exposé

en: Views Block
fr: Bloc de Views
