Views Type Block (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Views
gl: Vistas

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Module
gl: Módulo

en: Throttle
gl: Regulación

en: Cache
gl: Caché

en: PHP code
gl: Código PHP

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: exposed
gl: exposto
