Views Type Block (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: Region
hr: Regija

en: Theme
hr: Tema

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Module
hr: Modul

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
