Views Type Block (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Pages
ja: ページ

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: none
ja: なし

en: edit
ja: 編集

en: Views
ja: ビュー

en: Region
ja: リージョン

en: Theme
ja: テーマ

en: Active
ja: アクティブ

en: Block
ja: ブロック

en: Module
ja: モジュール

en: Throttle
ja: スロットル

en: Cache
ja: キャッシュ

en: PHP code
ja: PHPコード

en: Block ID
ja: ブロックID

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: exposed
ja: 表示

en: Views Block
ja: ビューズブロック
